Trainingen en Cursussen
Trainingsaanbod
We bieden trainingen en cursussen aan waarin actieonderzoek centraal staat. Het opleidingstraject Appreciative Inquiry, of Waarderend Actieonderzoek, bestaat uit een basiscursus, een leergang en aanvullende specifieke cursussen op het gebied van leiderschap, strategie en coaching.
Voor de oud-deelnemers aan onze trainingen en cursussen bieden wij mogelijkheden om ‘bij’ te blijven door jaarlijks masterclasses en workshops te verzorgen en door deel te nemen aan intervisiebijeenkomsten of door een van onze adviseurs gecoacht te worden.
Wilt u meer weten over het trainingsaanbod van nu, bekijk dan hieronder het aanbod en klik op een training voor meer informatie. Het schema wordt regelmatig geactualiseerd, wilt u hiervan op de hoogte blijven stuur ons dan even een mailtje.
We ontwikkelen ook opleidingsprogramma’s op maat voor bedrijven en organisaties. We hebben in de afgelopen jaren voor verschillende organisaties in company trainingen en begeleiding op maat verzorgd. Wilt u hierover meer weten, neem dan gerust contact met ons op.
Basiscursus Appreciative Inquiry
- 3 dagen
- 5-12 deelnemers
Intervisiebijeenkomsten
- 1 dag
- 6-12 deelnemers
Waarom kiezen voor een intervisiebijeenkomst?
Kennismaken met 'Veranderen met Appreciative Inquiry'
- 1 dag
- 5-12 deelnemers
Waarom kiezen voor de introductiecursus van ‘Veranderen met Appreciative Inquiry’?
Leergang Appreciative Inquiry
- 10 dagen
- 6-12 deelnemers
Trainers

Robert Paul Schwippert
Robert Paul is als managementconsultant, trainer en groepsfacilitator gefascineerd door de vraag hoe effectieve samenwerking tussen individuen, teams en organisaties gestalte krijgt.

Nathalie Hugenholtz
Nathalie is ongedwongen, rustig en onderzoekend. Ze is geïnteresseerd in wat mensen beweegt en hoe zij relaties vormgeven.

Robbert Masselink
Robbert is organisatieadviseur, onderzoeker en trainer. Hij begeleidt bestuurders en managers bij ontwikkelingsvragen op het snijvlak van strategie, organisatie en verandering.

Jeannette de Haan
Jeannette brengt als organisatieadviseur, coach en trainer mensen en organisaties in beweging.

Marco van Rossum
Marco richt zich op het ontwikkelen van mensen, teams en leiders vanuit de overtuiging dat mensen en hun kwaliteit van samenwerken bepalend zijn voor het succes van organisaties.